menu

Klobúk dolu…profesionálny prístup,komunikácia s klientom,rýchlosť predaja a šarm…každému doporučujem použíť služby tejto realitnej kancelárie.Ešte raz srdečné ďakujem!

Veľmi pekne Ďakujem za profesionálny, ukážkový a hlavne ľudský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti pani PhDr. Kataríne Kičkovej. Pre obtiažnosť situácie v ktorej sme sa ocitli, si počínala bravúrne pre spokojnosť predavajúceho, tak i kupujúceho. Vrelo odporúčam !

Pani Kičková, ďakujem Vám za všetky Vaše služby, za ústretovosť, ochotu, vysokú odbornosť, serióznosť, profesionálny prístup, kvalifikované rady a príjemné vystupovanie. Prajem Vám aj celému tímu veľa ďalších spokojných klientov.

Ďakujeme za sprostredkovanie predaja pozemku realitnej kancelárii Top Reality a PhDr. Kičkovej za profesionálny prístup. Odporúčame využiť jej služby, a v prípade potreby sa znovu obrátime na Top Reality. Ďakujeme

Chcel by som sa poďakovať p.Kičkovej a jej manželovi za všetko v súvislosti s kúpou nehnuteľnosti. Keď si niekto prečíta názov ich firmy, možno si pomyslí, že nazývať sa Top je trochu odvážne. Ak však máte skúsenosť s ich prácou, odbornosťou, prístupom, ochotou, ústretovosťou, s dochvíľnosťou a má skúsenosť aj s inými realitnými kanceláriami, ktoré sa prezentujú taktiež svojou kvalitou, tak potom zistí, že označenie TOP reality je viac ako záslužné. Ich práca je na vysokej profesionálnej úrovni. Ak chce niekto predávať, alebo kupovať nehnuteľnosť, tak jednoznačne bez váhania odporúčam služby Top reality .

Vďaka p. Kičkovej a jej manželovi, ktorí by mali ísť príkladom všetkým „podnikateľom“ na Slovensku. Vynikajúci prístup, ochota a zvládnutie aj nepredvídateľných situácií ???? bez ohľadu na to, koľko času a energie tomu venujú len pre spokojnosť zákazníka. Skutočne nadštandardný prístup ku klientovi. Veľmi pekne ďakujeme za čas, energiu a nervy, ktorých nebolo málo :), ktoré ste nám venovali.. Želám vám veľa spokojných klientov a veľa úspechov…

Velmi pekne dakujem TOP REALITY za spolupracu, hlavne pani Kickovej za vybavenie všetkych formalnych zaležitostí. Velmi nám to pomohlo ušetrit čas a nervy a v našom prípade aj cestovanie na Slovensko. Vrelo odporúčam túto real.kanceláriu, ich profesionalita, diskrétnost a spolahlivost je na vysokej úrovni. Želám Vám vela pracovných úspechov a všetko dobré do budúcnosti. Dakujem ešte raz!

S realitnou kanceláriou Top reality sme nadmieru spokojný a môžme odporučiť aj ostatným. Vo všetkom sú veľmi flexibilný a šikovný,vychádzajú v ústrety.Oceňujeme komunikatívnosť a flexibilnosť…naozaj všetko prebehlo úplne v poriadku.Ďakujem patrí samozrejme aj PhDr.Kičkovej,ktorá nám taktiež veľmi pomohla.Povybavovala všetky papiere a potrebné náležitosti….s prehladom nám dokázala odpovedať na každú našu otázku a tak sme nemali absolútne žiadne problémy s predajom bytu.Všetko prebehlo absolútne profesionálne a bezpečne.Pri kúpe nového bytu sme neváhali a hneď sme kontaktovali PhDr.Kičkovú a zase sme jej zverili vybavovanie papierov novej nehnuteľnosti.Nakoľko už vieme že je spolahlivá a vybaví všetko potrebné za nás,šetrí tak náš čas a sme všetci spokojný.Ďakujeme kolektívu Top Reality…

Veľmi pekne by som chcela poďakovať pani Phdr. Kataríne Kičkovej za ochotu a profesionálny prístup k práci. Bola som milo prekvapená a nad mieru spokojná. Vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu. V budúcnosti pri kúpe ďalšieho bytu určite vyhľadám túto realitnú kanceláriu

Ďakujeme PhDr. Kičkovej za profesionálnu pomoc pri predaji domu. Vyskytli sa nám tam viaceré problémy a práve PhDr. Kičková nám ich pomohla všetky vyriešiť. Obdivujeme jej profesionalitu, trpezlivosť a veľkú ochotu. Bola to už druhá naša vzájomná spolupráca pri predaji nehnuteľnosti a znovu sme boli nadmieru spokojní. Túto realitnú kanceláriu úprimne doporučujeme každému záujemcovi. Želáme i naďalej veľa spokojných klientov!

TOP Reality rýchla a bezpečná kúpa alebo predaj nehnuteľností.Touto cestou sa chcem osobne poďakovať pani Ing.Baluchovej za trpezlivosť a profesionálny prístup pri výbere vhodnej nehnuteľnosti a samozrejme hlavne konateľke spoločnosti pani PhDr.Kičkovej za odbornosť,vysokú zodpovednosť za vybavenie všetkých záležitostí spojené s kúpou nehnuteľnosti až po prepis energií a zmenu listu vlastníctva.Ďakujem za nadštandardné služby.Odporúčam všetkým,ktorý chcú bezpečne riešiť svoje bývanie.

Ďakujem PhDr. Kičkovej za profesionálny prístup, ochotu poradiť v hociaký čas,spoľahlivosť a ukážkovú komunikáciu.Realitnú kanceláriu určite odporúčam.Želám ďalší úspešný rok so spokojnými klientami.

Ďakujem za rýchle a profesionálne sprostredkovanie predaja mojej nehnutelnosti. Informovanosť o celom priebehu, bezpečný pocit a služby aj nad rámec dohody ma milo prekvapili. Želám veľa ďalších spokojných zákaznikov.

Ďakujem kolektívu pracovníkov tejto realitky (bol som v osobnom kontakte s p. Kičkovou) za vysoko korektný a profesionálny prístup pri predaji domu v Dolnej Strede.

Ďakujem manželom Kičkovým za ukážkovú spoluprácu pri predaji nášho bytu. Počnúc zohnaním remeselníkov na predkupujúce úpravy a vypratanie bytu, pokračujúc vždy ochotou pani Kičkovej pri akejkoľvek požiadavke až po zdarný prevod peňazí a prepis na nového vlastníka s prepisom energií. Vyjadrujem jednoznačnú spokojnosť a želám všetko dobré. Názov TOP Reality je oprávnený. S pozdravom Krajčovič

Ďakujem za super prístup a korektnosť p. Kičkovej. Takto by mala fungovať každá realitná kancelária.

Chcem sa poďakovať realitnej kancelárii TOP REALITY za pomoc pri predaji bytu ako aj pri vybavovaní náležitostí spojených s predajom. Jednanie bolo vždy korektné na profesionálnej úrovni. Realitnú agentúru odporúčam aj iným klietnom.

Touto cestou ďakujem za sprostredkovanie predaja p.Ing. Baluchovej a osobitne p. PhDr. Kičkovej za nadštadardne kvalitné služby,profesionálnu starostlivosť, odbornosť a korektný prístup. Vrelo odporúčam každému.

Kvalitu prace p. Baluchovej a p. Kickovej hodnotim velmi pozitivne. Vdaka!

Dakujem pani Kickovej za ochotu, velmi prijemne jednanie a profesionalne zvladnuty proces od zaciatku do konca predaja nasej nehnutelnosti. Mozem jedine odporucit, osobne som bola velmi spokojna. Prajem vela dalsich spokojnych zakaznikov :o)

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za 100%tné služby a doporučiť Topreality ďalším klientom. Pripájam sa k nižšieuvedeným príspevkom že kvalita služieb akú poskytuje táto kancelária sa na Slovensku vidí len málokedy. Vždy som mal všetko dôkladne pripravené, načas a časovo mi vždy vedeli vyjsť v ústrety. Bodaj by takýchto spoločností bolo u nás čo najviac, prajem veľa úspechov a veľa rovnako spokojných klientov.

Agentúra ma prekvapila svojou vysokou úrovňou profesionality a príjemného prístupu ku klientovi. Zvlášť ďakujem za sprostredkovanie a pomoc pani PhDr. Kataríne Kičkovej, skutočne som bol veľmi spokojný s jej prístupom. Týmto prajem agentúre veľa šťastia a veľa aspoň tak spokojných zákazníkov ako som bol ja.

Táto Realitná kancelária je príkladom ako by to malo fungovať na Slovensku.Chválim hlavne velmi ochotnu p.Katarínu.Kičkovú.Vrelo odporúčam využiť jej služby.Ďakujem a želám realitnej kancelárii veľa takýchto pracovníkov.

Ďakujem za profesionálnu spoluprácu. Vysoko oceňujem odbornosť, korektnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť. Želám Vám veľa úspechov.

Rád by som aby všetci ľudia na Slovensku pristupovali k svojej práci tak, ako p. Kičková. Neskutočná profesionalita a prístup ku klientom ma presvedčil o správnom výbere práve tejto realitnej kancelárie na spoluprácu v tomto obore. Pani Kičková ďakujem Vám

Všetkým potencionálnym klientom fy. TOP Reality služby tejto spoločnosti bezvýhradne odporúčam. Určite patrím medzi náročnejších zákazníkov,ale od prvého kontaktu,cez nájdenie vhodného bytu až po vybavovanie všetkých záležitostí s tým súvisiacich ich ochota a rýchlosť bola na slovenské pomery v poskytovaní služieb vysoko nadštandartná. Ak budem v budúcnosti tento byt predávať kontakt na túto RK som si už teraz priložil k LV

Týmto sa aj ja pridávam k spokojným zákazníkom tejto realitnej kancelárie. PhDr. Kičková pracuje naozaj profesionálne, seriozne a zodpovedne. Vybavila všetky potrebné formálne záležitosti, nemám jej čo vytknúť. Vrelo odporúčam využíť jej služby, a v prípade potreby sa znovu obrátim na Top Reality. Ďakujem.

Dohodnite si osobné stretnutie

alebo obhliadku Vašej nehnuteľnosti